Tavsiyelerimiz İçin

Bize başvurduğunuz zaman, dilerseniz hemen bir filo kiralama uzmanı sizinle temasa geçecektir. Size ihtiyaçlarınız, şirketiniz ve bulunduğunuz bölgenin coğrafi özelliklerine göre araç ve marka seçiminizde yardımcı olacak detaylı bir analiz yapacaktır. Uzmanlarımız, çok özel soru ve sorunlarınıza yanıt verebilecek yeti, birikim ve eğitime sahiptir. Tüm markaların bütün segmentlerini sizin için takip etmektedirler. Araçların teknik özelliklerini karşılaştırarak, daha ekonomik kararlar vermenize yardımcı olacaklardır. Bakım onarım ve destek hizmetleri ile sigorta poliçelerinin kapsamı konusunda sizi bilgilendirmek üzere eğitilmişlerdir.

 

Profesyonelliğimiz İçin

Biz size Karalar Oto Kiralama'nın filo yönetimindeki uzmanlığı ile en uygun aracı seçmeniz konusunda tavsiyelerimizin yanı sıra, üretici, distribütör ve dağıtıcı otomotiv firmaları ile yapmış olduğumuz anlaşmaların faydalarını da sunuyoruz. En uygun fiyata araç kiralamanız için, Karalar Oto Kiralama'nın satın alma gücünden direkt olarak faydalanmanızı sağlıyoruz. Sizlere uluslararası standartlarda hizmet verebilmek için gereken tüm altyapı çalışmalarını tamamladık. Yapmış olduğumuz hizmet kalite anketlerinin sonuçlarına göre, müşterilerimizin %95'i ticari faaliyetlerimizdeki profesyonelliğimizi onaylamaktadırlar.

 

Hizmet Kalitemiz İçin

Türkiye'nin neresinde olursanız olun, anlaşmalı yetkili servis ağımız ve diğer assistance hizmetlerimiz ile 7/24 yanınızdayız. Başarımızın altında müşterilerimize kaliteli hizmet sunmamız ve onların her zaman her yerde yanlarında olarak güçlü bir bağ kurmamız yatmaktadır. Kiralama sonrası hizmetlerdeki kalitemiz, her şartta sizi dinleyecek ve bir çözüm üretecek muhataplarınızın olduğunu hissettirecektir.