KARALAR'ın etkili olduğu bir diğer hizmet sahası da gerek bireysel ve gerekse kurumsal kimlikteki müşterilerini araç satın almadan 12/,24 ve/veya 36 ay sürelerde araç sahibi yapmasıdır.

KARALAR, sektörde oluşan ismi ile "FİLO KİRALAMA" yı özellikle fazla sayıda araç satın almayı hedefleyen kuruluşlara önermektedir. Fabrika çıkışı teslim ettiği araçların kiralama sürelerindeki tüm teknik bakım, onarım, sigorta giderleri ile, ilgili satın alma vergilerini karşılayarak müşterilerini böyle bir ihtiyaç için yatırım yapmaktan ve resmi makamlar nezdinde çeşitli formalitelerin yerine getirilmesinde karşılaştıkları sıkıntılardan soyutlanmalarını sağlamaktadır. Zaman, personel ve nakit kullanımında sağlanan tasarruflara ilave olarak araçların aylık kiralama tutarlarının gider olarak gösterilebilmesi, söz konusu sistemin kiracıya ayrıca sağladığı önemli bir avantajdır.

Karalar, müşterisinin araç seçiminde yönlendirici olmakta ancak belli marka veya modelin tercihi için ısrarcı olmamaktadır. Filo Kiralama konusundaki geniş imkanlarını, Türkiye'de satışı yapılan tüm markaları içerecek şekilde müşterilerinin tercihlerine sunmaktadır.

Daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için aşağıdaki telefon numaralarından arayabilir veya sipariş formunu bizlere iletebilirsiniz